Proost! Trip en Noordelijke Online Ondernemers (NOO) ondertekenen sponsorcontract

 In Nieuws

Jeroen Reiziger: “Het Noorden speelt zichzelf goed in de kijker met actuele thema’s zoals Healthy Aging en duurzaamheidsoplossingen. Maar er bestaat inmiddels ook een grote groep van sterke online bedrijven in het Noorden, waar zelfs vanuit Sillicon Valley de ogen op gericht zijn. Als grootste full service juridische dienstverlener in het Noorden willen wij graag met die groep samenwerken. Wij leveren met onze juridische expertise daarom graag een bijdrage aan de NOO en haar leden, zodat zij elkaar kunnen versterken en samen kunnen zorgen voor nog meer zichtbaarheid.” “Wij zijn op onze beurt ook blij met deze sterke juridische partner.” Aldus Tjitte Folkertsma. “Onze leden krijgen steeds meer te maken met verkoop van hun ondernemingen en de daarbij benodigde juridische ondersteuning. Verder kent onze branche veel specifieke situaties met soms onontgonnen gebieden. In onze branche wordt bijvoorbeeld veel gewerkt via Open Innovatie structuren. Bij wie het intellectuele eigendom ligt en dus wie welk recht heeft op vergoedingen, is een van de vraagstukken waar onze leden bij een juridisch zwaargewicht als Trip terecht kunnen.”